قوانین و مقررات

شرایط، ضوابط  و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه

 

۱- پرداخت وجه سفارش و تحویل کالا :

پرداخت هزینه سفارش به صورت آنلاین و از طریق درگاه های پرداخت بانکی (قابل پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب) انجام می گیرد.
پس از پرداخت وجه ، مشتری به صفحه ی دانلود محصول هدایت خواهد شد که حاوی لینک دانلود محصول می باشد .
رسید خرید که حاوی  لینک دانلود به صورت محدود ( ۲۴ ساعت ) به همان آدرس ایمیلی که مشتری در حین سفارش ثبت نموده است ارسال می گردد؛
برای هر مشتری یک نام کاربری و رمز عبور به ایمیل ارسال می گردد که می تواند پس از ورود به سایت از قسمت سوابق خرید ، فایل های خریداری شده را دانلود نماید . این دسترسی برای مشتریان نامحدود است و می توانند در هر زمانی با این روش فایل خریداری شده ی خود را دانلود نمایند .
۲- شرایط و فرآیند پشتیبانی محصولات :

رضایت مندی مشتریان در اولویت نخست فروشگاه بوده  و ما در این راستا سعی داریم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

به منظور اطمینان خریداران از خرید و تضمین اصالت محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی دبستانی ها، مشمول خدمات پشتیبانی خواهد بود . چنانچه هرگونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده گردید، مشتری می تواند درخواست خود را از طریق یکی از روش های سامانه پیامکی ، تلگرام ، ایمیل یا بخش پشیبانی سایت اعلام نماید؛ در سریعترین زمان ممکن بررسی و نسبت به رفع مشکل اقدام خواهد شد .

فروشگاه دبستانی ها اطلاعات دقیق و تصاویر مختلف هر یک از محصولات را در صفحه مربوط به آن قرار داده است. لطفا قبل از خرید به دقت آنها را مطالعه نمایید؛ زیرا بازگرداندن وجه تنها در شرایط خاص صورت می پذیرد. این بدین معنی است که محصولات جهت تست و یا مشاهده مصرف کننده ارسال نمی گردد؛ لذا در صورت داشتن هرگونه سوال درباره محصولات با بخش پشتیبانی تماس بگیرید؛ همکاران ما در بخش پشتیبانی مشتاقانه به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

در صورت بروز خطا در سامانه پرداخت بانکی، درصورت کسر وجه از حساب مشتری ، طبق قوانین بانک مرکزی و سیستم شاپرک حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری به طور خودکار مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

تنها مرجع رسمی ارتباط ما با شما تنها سایت https://dabestani-ha.ir می باشد و سایت هایی با اسامی مشابه مورد تایید ما نیست و این فروشگاه هیچگونه تعهدی نسبت به آنها نخواهد داشت.

فروشگاه دبستانی ها  دارای نشان اعتماد از ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت ارشاد خرید شما را ۱۰۰% ضمانت میکند ،  این امر به این معناست که  اشکال در فرآیند دریافت محصول ،بدون قيد و شرط ،سفارش شما مجدد ارسال می گردد و یا وجه پرداختی به طور کامل بازگشت داده خواهد شد. سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۲۲۰۳۸۹ آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان خواهد بود .